Pianorium

Piyano EğitimiPianorium Ataşehir

Piyano DersleriPianorium Ataşehir Piyano Dersleri

Eğitim programımızda, öğrencilerin yaşamlarında müzik eğitimini kalıcı bir donanım olarak desteklemeyi hedefliyoruz. Eğitim felsefemizin temelinde ; doğru yaklaşımla, sevgiyle her çocuğun bir enstrüman çalabileceği yatmaktadır.


Piyano dersleri ile ilgili fiyat ve detaylı bilgi için form doldurabilir veya 0532 066 36 60 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Pianorium

Detaylı Bilgi & Fiyat için

Whatsapp'dan YazMesai Saatleri: 09:00 - 19:00

Sıkça Sorulan Sorular

Piyano Eğitimine Kaç Yaşında Başlanmalı?
Piyano eğitimine 4-5 yaş itibariyle başlamak idealdir. Fakat 3 yaşında öğrencinin konsantrasyon süresi 30 dakikalık dersler için uygunsa 3 yaşında da piyano eğitimine başlanabilir. Bunun için ücretsiz demo derslerimize katılabilirsiniz.
Evde Piyano Olmadan Piyano Dersi Alabilir Miyim?
3-4 Ders evde piyano olmadan da eğitime başlayabilir ve potansiyelinizi keşfedebilirsiniz. Masa başı çalışması dediğimiz tekniklerle çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Bu süreçte nota okumanızı geliştirebilir ve size vereceğimiz egzersizlerle parmaklarınızı güçlendirenbilirsiniz.
30’lu Yaşlarda ve Sonrasında Piyanoya Başlayabilir Miyim ? Geç Mi Kaldım?
Elbette çalabilirsiniz. Yetişkin öğrencilerimiz büyük bir hevesle çalışmalarına devam ediyor ve konserlere çıkıyor. 1-2 ay içerisinde istedikleri parçaları çalabiliyor ve nota okuyabiliyorlar. Küçük yaştan çok daha hızlı öğreniyorlar. Siz de kendinize vakit ayırmayı unutmayın.
Ne Kadar Süre Eğitimle Akıcı Bir Şekilde Çalabilirim ?
Bu süre kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Çalışmalarınıza günde 20-30 dk vakit ayırarak ve haftada iki gün ders alarak yaklaşık 6-8 ders sonrasında akıcı bir şekilde, istediğini parçaları çalmaya başlayabilirsiniz.